Właścicielką Gospodarstwa jest Alina Bulska – kobieta, która zmieniła swoje dotychczasowe życie o 180 stopni, po to by z wielkiego miasta powrócić w rodzinne strony, a bogactwem polskiej wsi dzielić się z innymi.

– Moje Gospodarstwo to miejsce, gdzie stworzyłam dom o jakim marzyłam. Dom, w którym poznaję mnóstwo ciekawych i serdecznych osób, dom, w którym docenia się tradycje i kulturę, dom, dzięki któremu robię to, co lubię – tak o swoim miejscu na Ziemi opowiada pani Alina.

Gospodarstwo położone jest w malowniczym i spokojnym miejscu, z daleka od miejskiego zgiełku i pędu życia. To tutaj możesz pooddychać świeżym powietrzem, odpocząć na łonie natury, zerwać polne kwiaty i sprawdzić, jak „smakuje” prawdziwe wiejskie życie.

W jego otoczeniu znajdują się pola uprawne, lasy oraz gospodarstwa rolne, które charakteryzują się zabytkową zabudową. Większość domostw i budynków przyzagrodowych we wsi Zwierzyniec Pierwszy została wykonana z cegły, w związku z bogactwem występowania gliny na tym terenie.

Bliskość Rezerwatu Przyrody Modrzewiowa Góra umożliwia spacery w towarzystwie blisko dwustuletnich modrzewi i jeszcze starszych dębów.

I choć gospodarstwo znajduje się na wsi, jego właścicielka cały czas dba o to, aby goście mogli korzystać z coraz to nowych dogodności i atrakcji.

Na terenie gospodarstwa znajdziemy:

  • altankę,
  • ławki i stół (w różnych miejscach – przed domkiem, przy placu zabaw, przed gospodarstwem),
  • zadaszoną wiatę z piecem chlebowym, w której odbywają się imprezy i warsztaty edukacyjne (o warsztatach przeczytasz więcej w tej zakładce),
  • namiot z salą zabaw dla dzieci (w wyposażeniu uwielbiany przez maluchy basen z kulkami oraz piłki i inne przyrządy do zabawy),
  • miejsce na ognisko,
  • bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, huśtawkami i zjazdem linowym (to największa atrakcja dla dzieciaków),
  • Mućkę – która towarzyszy nam podczas warsztatów Droga Mleczna,
  • a także wiele innych!

Każdemu z gości zapewniamy parking na terenie posesji oraz możliwość przygotowywania posiłków przez gospodynię (do uzgodnienia).

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, pracowników i zorganizowane grupy (np. firmowe integracje).

Czeka na Was wiele atrakcji, ale przede wszystkim spokój, cisza, piękno otaczającej natury oraz ciepła, rodzinna atmosfera tworzona przez panią Alinę!